شرکت فرایند گستر نیوشا نماینده رسمی ایران هاست ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه  و ميزباني وب مطابق با استانداردهای جهانی است. كليه سرورها از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما با ما آنچه را که از وب سايت خود انتظار داريد درمي يابيد. آخرين تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديدكنندگان باشد.

برخی از ویژگی های میزبانی ما که موجب برتری آن نسبت به اکثر شرکتهای میزبانی وب می شود در زیر آمده است:

:: Multi Server

کلیه سرويس های ميزبانی وب این شرکت مبتنی بر ساختار مالتی سرور (Multi Server) می باشد.  در اين ساختار، سرويسهای مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده، FTP و ...) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد.

:: اتصال به چندین Backbone

دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود.

:: Cluster Servers

شبکه میزبانی ما بر خلاف اکثر شرکت های میزبانی وب که از یک سرور و یا چند سرور جدا از هم تشکیل شده است، به صورت Cluster بوده و کلیه سرویس ها اعم از سرویس وب، پست الکترونیکی، پایگاه داده SQL و سرویس DNS به صورت Load Balance می باشد. این امکان که تنها با کنترل پنل Helm قابل اجرا می باشد موجب می شود هنگام ایجاد یک سایت در شبکه هر کدام از سرویس های آن سایت بر روی خلوت ترین سرور ایجاد شود و با افزوده شدن تعداد سایتها گسترش شبکه به سادگی افزودن سرور های جدید باشد. علاوه بر آن هنگام بروز مشکل برای یکی از سرور ها تنها بخشی از امکانات برخی از سایتها از کار می افتد.

:: نرم افزارهای دارای License

استفاده از نرم افزارهای دارای License : برخلاف بسیاری از شرکتهای میزبانی این شرکت License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور داراست.

:: محل سرورها

يكي از مهمترين نکاتی که به هنگام خريد سرويس ميزباني وب می بايست به آن توجه نمود محل قرارگيري سرورها و امکانات آن مرکز(شامل امکانات امنيتي، تمهيدات در برابر اتفاقات مانند قطع برق يا آتش سوزی، نحوه اتصال به شبکه اينترنت و ...) می باشد سرورهای ايران هاست توسط يكي از معتبرترين مراکز نگهداری سرور در سراسر دنيا كه در کارولينای شمالی ايالات متحده آمريكا واقع است نگهداری می شود اين مرکز سرمايه گذاری کلانی بر روی تجهيزات شبکه و بک بون های اتصال به اينترنت نموده است نتيجه اين سرمايه گذاری حصول بالاترين سرعت انتقال اطلاعات جهت كليه سايتهايي که بر روی سرورهای واقع در اين مرکز ميزباني می شوند.

 

  • با کنترل پنل Helm آشنا شوید

r.a.d.rotator v2.1.3: You have not copied the RadControls folder to the root folder of your web-application or you have applied an update incorrectly. To resolve the problem, review this link.
  پشتیبانی NOD32   
 
٣٩ نفر کاربران آنلاين :
٤٨ نفر   بازديد امروز :
٥٤٣٩٩ نفر  کل بازديد ها :