پورتال دانشگاه علوم پزشکی کرمان

این پورتال متشکل از  12 سایت بیمارستان ،  12دانشکده ، 8 معاونت می باشد . این  پورتال از امکاناتی هم چون ایجاد صفحات دینامیکی ، منو های دینامیک با استایل های انتخابی و قابلیت Customize بالا و ... بهره می برد .

 

دادگستری استان کرمان

این سایت به سفارش واحد رایانه دادگستری کل استان کرمان تهیه وطراحی گردیده است .

 

هشتمین همایش کشوری آموزش پزشکی

این سایت به مناسبت هشتمین همایش کشوری آموزش پزشکی که اسفند ماه 85 در کرمان برگزار خواهد شد ، تهیه گردیده است . از امکانات این سایت می توان به دریافت و مدیریت مقالات ارسالی کاربران ، داوری اینترنتی ، اعلام نتایج اینترنتی ، آمارو گزارش گیری با انعطاف بالا و ... اشاره کرد . 

 

مدیریت اینترنتی مدارس ایران

این سایت به منظور ایجاد ارتباط عمیق تر خانواده های ایرانی با مدارس فرزندانشان تهیه گردیده است . این سایت امکان اعلام وضعیت حضور وغیاب ، زمان آزمون ها  ، وضعیت نمرات دانش آموز و موارد بسیاری از اطلاعات آموزشی را به خانواده ها را بر عهده دارد.

 

شرکت بین المللی سیاحت صنایع

این سایت به سفارش شرکت بین المللی سیاحت صنایع که در زمینه امور تور های علمی و صنعتی فعالیت می کند ، تهیه و طراحی گردیده است .

 

شرکت نقش حجر

این سایت به سفارش شرکت نقش حجر که در زمینه سنگهای ساختمانی فعالیت دارد ، تهیه و طراحی گردیده است . 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

r.a.d.rotator v2.1.3: You have not copied the RadControls folder to the root folder of your web-application or you have applied an update incorrectly. To resolve the problem, review this link.
  پشتیبانی NOD32   
 
٦ نفر کاربران آنلاين :
١٣ نفر   بازديد امروز :
٥٤٣٦٤ نفر  کل بازديد ها :