پاسخ اين سوال روشن است. زيرا تكنولوژی استفاده شده در  نرم‌افزار ضد ویروس "ناد٣٢"  تهديدات مخرب رايانه‌ای را بهتر  از هر نرم افزار مشابه دیگری با کمترین میزان استفاده از منابع سیستم (Resource)  از  بين می‌برد.
     
كافی است برای قضاوت بهتر نگاهی به نتايج آزمونها و تحقيقاتی بياندازيم كه در عرصة توليد نرم‌افزارهای ضدويروس اتفاق مي‌افتند. قضاوتی كه مشخص می‌كند كدام نرم‌افزار امن‌تر، سريع‌ترين و مطمئن‌ترين عمل می‌كند. در اين بخش با ارائه نمودارهایی به بررسی و مقايسه نرم‌افزارهای ضد ويروس مختلف خواهيم پرداخت.


با استفاده از تكنولوژی ""ThreatSense و %88 تهديدات رايانه‌ای به صورت پيشگيرانه شناسايی مي‌شوند. به عنوان مثال مي‌توان به تهديداتی مانند "MyDoom"Notsky"، "Bagle" و "Mytob" اشاره كرد.
     
سايت "www.AV-Comparatives.org" با انجام دو آزمايش جداگانه در سال 2005 تائید نموده است كه "ناد٣٢" بهترين گزينه برای حفاظت پيشگيرانه در مقابل تهديدات Zero-Day"" می‌باشد. همچنين به نقل از اين سايت، ضد ویروس "ناد٣٢" توانسته است در آزمون ماه می %90 ويروس‌ها را در بخش "In-the-wild" شناسايی نمايد. علاوه بر این %62 تهديدات رايانه‌ای در آزمون بررسی حفاظت پيشگيرانه ماه نوامبر توسط "ناد٣٢" شناسايی گرديده‌اند.

      "ESET" توانسته است از 7 سال پيش تاكنون با كسب 42 گواهی‌نامه  "VB 100%"  در بخش شناسايی ويروس در حالت "In-the-Wild" ركورد دار اين بخش باشد. آزمون‌های مربوط به اين گواهی‌نامه‌ها در رابطه با توانايی محصولات ضد ويروس برای شناسايی تهديدات شناخته شده رايانه‌ای بوده است.


      در نمودارهای بالا نشان داده شده است که در آزمون "In-the-Wild"  نرم افزار "ناد٣٢" اصلا حالت "FAIL"  نداشته است.


    ●  سـرعت "ناد٣٢"  برای اسـكن فايل‌هـای اجـرايی در ويندوز 2003  برابر  19MB/s می‌باشــد. به نقـل از سـايت "www.virusbtn.com" ، سـرعت
        اسكن
"ناد٣٢"  در اين حالت  2 برابر بيش از نزديك‌ترين حريف خود مي‌باشد.
    ●  "ناد٣٢"  با سـرعت 14MB/s در محيط "RedHat Linux" فايل‌ها را اسكن می‌كند و اين سرعت تقريباَ 2 برابر بیش از نزديك‌ترين حريف "ناد٣٢" در اين
        مسابقات بوده است. (منبع: www.virusbtn.com)
    ●  تأثير منفی بر روی كارايی رايانه در زماني كه گارد "NOD32"  فعال است برابر %6 مي‌باشد. (منبع: www.canon.com )      "ناد٣٢" جزء كوچك‌ترين پكيج‌های نرم‌افزاری در صنايع توليد نرم‌افزارهای ضد ويروس می‌باشد. حجم فايل نصب كنندة نگارش 2.5 اين نرم‌افزار  تنها برابر 8.6MB می‌باشد.
      اين برنامه تنها از 15 تا 22 مگابايت از حافظه "RAM" را مورد استفاده قرار می‌دهد. با توجه به قابليت "Caching"  پيشرفته اين محصول حجم دسترسی به "HDD" و همچنين بازخوانی اطلاعات "RAM" كاهش می‌يابد و اين امر به نوبه خود باعث افزايش كارايی سيستم مي‌گردد.

r.a.d.rotator v2.1.3: You have not copied the RadControls folder to the root folder of your web-application or you have applied an update incorrectly. To resolve the problem, review this link.
  پشتیبانی NOD32   
 
٤٨ نفر کاربران آنلاين :
٥٧ نفر   بازديد امروز :
٥٤٤٠٨ نفر  کل بازديد ها :