نکتـــه امنیتــی

 

   به تازگی گونه جدیدی از نرم افزارهای جاسوسی به نام Rouge Spyware پدید آمده اند، که با پیغام های مختلف در محیط وب به شما هشدار دروغین در مورد آلودگی به ویروس می دهند و شما را ترغیب به یک نرم افزار ویروس یابی می کنند ، که در حقیقت خود آن یک ویروس است. یک نمونه از این نوع XP Antivirus 2008 و یا  Virus Web Protect است.

لازم به ذکر است که هر دو گونه بد افزار نامبرده شده،  توسط آنتی ویروس هوشمند NOD32 شناسایی و پاک می گردند.

 
هشدار امنیتی   

   بیش از یک درصد از نتایج جستجو در Google به سایتهایی با امکان آلودگی سیستم به ویروس منتهی می شود ، بر اساس مقاله تحقیقاتی گوگل بیش از دو سوم اینگونه سایتها در چین واقع شده اند و آمریکا در مقام دوم قرار دارد. توصیه می شود همواره بسته های امنیتی سیستم عامل و مرورگر خود را به روز نمایید تا از اینگونه حملات مصون بمانید.

 

اصل مقاله امنیتی گوگل در قالب PDF ضمیمه شده است.

نکتــه آمــوزشی

اگر از نگارش جدید (3) آنتی ویروسESET NOD32  استفاده می کنید برای پاک کردن ویروسها از روی یک پوشه و یا درایو (هنگام Right Click) به روش زیر عمل نمایید.


نکتــه آمــوزشی

 در صــورتی که پس از انتخاب گزینه Show Hidden Files and Folders در تنظیمات Folder Option مجددا به حالت انتخاب نشده بر می گردد، ابتدا از نصب و بروز بودن آنتی ویروس مطمئن شوید و سپس از روش زیر استفاده نمایید :  

Go to Regedit and then HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer \Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

Double click on the entry called CheckedValue and replace the 0 with 1.

Now Close all the windows and Press Ctrl+E to open the explorer.

Enable the hidden option from the folder options.

 
 

استفـاده از اطلاعات این سایت تنها با ذکر منبع و عنوان سرویس پشتیبانی طلایی آنتی ویروس ناد32 شرکت نیوشا بلامانع است .

  پشتیبانی NOD32   
 
٢٠ نفر کاربران آنلاين :
٥٧ نفر   بازديد امروز :
٤٧١٤٢ نفر  کل بازديد ها :